Elektronikai Technológia Tanszék honlapja
Tanszékvezetés
Dr. Harsányi Gábor, DSc
egyetemi tanár, tanszékvezető

Email:harsanyi@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.010
Telefon: 463 3634
 
Dr. Illés Balázs, PhD
egyetemi docens, tanszékvezető helyettes

Email:billes@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.014
Telefon: 463 2755
 
Oktatók, kutatók
Bátorfi Réka
tudományos segédmunkatárs

Email:batorfi@ett.bme.hu
Szobaszám: V1C.020
Telefon: 463 4265
 
Dr. Berényi Richárd, PhD
egyetemi docens

Email:richard.berenyi@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.fsz.017
Telefon: 463 2105
 
Dr. Bonyár Attila, PhD
egyetemi docens

Email:bonyar@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.007
Telefon: 463 2758
 
Dr. Gál László
t. egyetemi docens

Email:gal@ett.bme.hu
Szobaszám: V1C.032
Telefon: 463 2742
 
Dr. Géczy Attila, PhD
egyetemi docens

Email:gattila@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.014
Telefon: 463 2755
 
Dr. Gordon Péter, PhD
egyetemi docens

Email:gordon@ett.bme.hu
Szobaszám: V1C.007
Telefon: 463 4268
 
Dr. Hurtony Tamás, PhD
egyetemi docens

Email:hurtony@ett.bme.hu
Szobaszám: V1C.007
Telefon: 463 4268
 
Dr. Jakab László, DSc
egyetemi tanár, dékán

Email:jakab@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.fsz.013
Telefon: 463 2123
 
Kámán Judit
tanársegéd

Email:kaman@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.007
Telefon: 463 2758
 
Dr. Krammer Olivér, PhD
egyetemi docens

Email:krammer@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.014
Telefon: 463 2755
 
Dr. Martinek Péter, PhD
egyetemi docens

Email:martinek@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.015
Telefon: 463 3635
 
Dr. Medgyes Bálint, PhD
egyetemi docens

Email:medgyes@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.fsz.017
Telefon: 463 2105
 
Dr. Sántha Hunor, PhD
egyetemi docens

Email:santha@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.007
Telefon: 463 2758
 
Dr. Székely Iván, CSc
egyetemi docens

Email:szekely@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.015
Telefon: 463 3635
 
Török Marianna
tanársegéd

Email:mtorok@ett.bme.hu
Szobaszám: V1. 015
Telefon: 463 3635
 
Dr. Villányi Balázs, PhD
egyetemi docens

Email:villanyi@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.015
Telefon: 463 3635
 
Címzetes oktatók
Dr. Koczkás László
c. egyetemi docens

Email:koczkas@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.017
Telefon: 463 2751
 
Dr. Könyves Tóth Mihály
c. egyetemi docens


 
Kroó Norbert, akadémikus
c. egyetemi tanár, az MTA rendes tagja


 
Prof. Manfred Geiger
c. egyetemi tanár, intézetigazgató


 
Pődör Bálint
c. egyetemi tanár


 
Dr. Vágó György, DSc
c. egyetemi tanár

Email:vago@ett.bme.hu
Honlap:https://www.ett.bme.hu/~vago
 
Nyugalmazott kollégák
Fehérváry Mária Ildikó
tudományos munkatárs


 
Gyürki Józsefné



 
Hajdu István
c. egyetemi docens

Email:hajdui@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.017
Telefon: 463 2751
 
Dr. Illyefalvi-Vitéz Zsolt, CSc
c. egyetemi tanár

Email:illye@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.016
Telefon: 463 2753
 
Dr. Králik Dénes
c. egyetemi docens


 
Mann Gyula
tanszéki mérnök


 
Dr. Németh Pál
c. egyetemi docens

Email:nemeth@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.016
Telefon: 463 2753
 
Dr. Pinkola János
c. egyetemi docens

Email:pinkola@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.016
Telefon: 463 2753
 
Dr. Ruszinkó Miklós
t. egyetemi docens

Email:rm@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.017
Telefon: 463 4124
 
Dr. Schön András
c. egyetemi docens

Email:schon@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.017
Telefon: 463 2751
 
Dr. Tóth Endre
c. egyetemi docens


 
Dr. Törzsök István
adjunktus


 
Nappali tagozatos Ph.D. hallgatók
Abdel Razzaq Al Maaiteh Tareq Ibrahim
PhD hallgató

Email:tareq.almaaiteh@ett.bme.hu
Szobaszám: V1C.020
 
Al-Debagy Omar
PhD hallgató

Email:omaraldebagy@gmail.com
Szobaszám: V1.008
 
Alaya Mohamed Amine
PhD hallgató

Email:damin.alaya@gmail.com
Szobaszám: V1C.020
 
Kindson Munonye
PhD hallgató

Email:kanymuno@gmail.com
Szobaszám: V1.008
 
Nagy Ágoston
PhD hallgató

Email:ag.nagy@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.007
Telefon: 463 2758
 
Straubinger Dániel
PhD hallgató

Email:daniel.straubinger@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.013
Telefon: 463 463 2755
 
Tanszéki mérnökök
Bojta Péter
tanszéki mérnök

Email: bojta@ett.bme.hu
Szobaszám: V1C.004
Telefon: 463 4266
 
Kovács Róbert
tanszéki mérnök

Email:kovacs@ett.bme.hu
Szobaszám: V1C.021
Telefon: 463 4268
 
Rigler Dániel
tanszéki mérnök

Email:rigler@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.C.007
Telefon: 463 4268
 
Szabó Bence
tanszéki mérnök

Email:szabob@ett.bme.hu
Szobaszám: V1C.004
Telefon: 463 4266
 
Takács Gergő
tanszéki mérnök

Email:takacs@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.C020
Telefon: 463 4265
 
Adminisztratív munkatársak
Borosné Reggel Judit
ügyvivő szakértő

Email:boros@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.009
Telefon: 463 1111/5732
 
Garancsi Teodóra
előadó

Email:garancsi@ett.bme.hu
Szobaszám: V1.009
Telefon: 463 2740
 
Technikai munkatársak
Gubó István
laboráns

Email:gubo@ett.bme.hu
Szobaszám: V1C.021
Telefon: 463 1111/5727
 
 
 H KSzCs PSzo V
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829